Klus to dal na babráka, väčšiu hanbu Slovensko nezažilo

bizár

Klus v Bruseli nepresvedčil nikoho. Je to obrovská hanba, vraví český europoslanec. z 23 možných hlasov nedostal ani jeden 2o bolo proti Klusovi!

Český europoslanec Tomáš Zdechovský chodí na zasadnutia výboru europarlamentu pre kontrolu rozpočtu ako jeho člen už deväť rokov, ale to, čo tam videl v stredu podvečer, ešte nezažil.

Za jeho éry sa ešte nestalo, aby kandidát na člena Európskeho dvora audítorov nezískal vo výbore ani jeden podporný hlas. Toto pravidlo v stredu večer zlomil Martin Klus, niekdajší štátny tajomník ministerstva zahraničných vecí a v súčasnosti poslanec Národnej rady.

Prezidentka požiadala premiéra, aby vláda stiahla nomináciu Klusa za audítora!

14-roční žiaci zo základnej školy hrali zaujímavú hru, 6 študentiek otehotnelo

 

Prezidentka SR Zuzana Čaputová požiadala dočasne povereného premiéra Eduarda Hegera, aby vláda stiahla nomináciu Martina Klusa na kandidáta za člena Európskeho dvoru audítorov (EDA). TASR o tom informoval hovorca prezidentky Martin Strižinec.

Klus naznačil, že európski poslanci sú nekompetentní pokrytci!

Cieľom diplomacie je okrem iného aj reprezentovať kultúru vlastnej krajiny. Práve to sa exštátnemu tajomníkovi ministerstva zahraničia Martinovi Klusovi podarilo priam ukážkovo.

foto:zomri.online

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *