Top ženy s naj.. na svete

bizár

Beshine, alias Mayra Hills, je 31-ročná nemecká herečka pre dospelých.

Toto sú pravdepodobne najväčšie zväčšené prsia na svete a so svojimi mierami 59-28-36 je Beshine celkom zaujímavá na pohľad. Je samozvaným nenásytným netvorom, ktorý chce byť stále väčší.

Podľa Uproxx má v tých zlých chlapcoch 10 000 cm3 fyziologických implantátov a každý prsník váži 20 libier. V závislosti od toho, ako meriate, je jej veľkosť podprsenky 32Z (70Z) alebo rovnaká ako košíčky XXX.

Beshine má webovú stránku, na ktorej zverejňuje svoje explicitné videá. Tiež vlastní účet Onlyfans, kde doteraz získala 83,9 000 hodnotení Páči sa mi.

Annie Hawkins Turner je žena s najväčšími prirodzenými prsiami na svete. Hawkins nosí podprsenku s objemom 52 l. Je matkou dvoch detí a pýši sa poprsím, ktoré neváži viac ako 50 kilogramov. Hoci jej odporučili, aby išla k estetikovi kvôli redukcii, Annie o tom nechce ani počuť.

Hawkins Turner je držiteľom Guinessovej knihy rekordov s titulom „žena s najväčšími prirodzenými prsiami na svete“.

Mužský „pás cudnosti“: Väzenie na penis ovládli hackeri!

 

Tvrdí, že jej veľký hrudník sa začal vyvíjať, keď mala 9 rokov. Má hypertrofiu prsníkov, zdravotný stav, ktorý spôsobuje, že prsia rastú alarmujúcim tempom.
„Som jedna z milióna,“ hovorí o nej Annie Hawkinsová. Akonáhle sa stala známou po celom svete, najala si ľudí, aby ju chránili pred možnými nebezpečenstvami. Annie Hawkinsová priznáva, že ju nakoniec prenasledovali na každom kroku.

„Nikto nevyzerá ako ja. Som jeden z milióna. Vždy ma kopírujú, ale nikdy sa nereplikujú. Mám pár bodyguardov. Ľudia ma sledujú. Nikdy som neuvažovala o zmenšení prsníkov, “povedala Annie v rozhovore.

Jedným z dôvodov, prečo sa Annie nechce vzdať svojich obrovských pŕs, je to, že na nich môže aj zarobiť. Američan si po pózovaní v niekoľkých magazínoch nazbieral na účtoch vyše 1,4 milióna dolárov.

Chelsea Charms má 48 rokov, no môže o nej hrdo povedať, že je to žena, ktorú je dovolené vidieť len zriedka! V tom zmysle, že okrem pŕs si na nej nič iné moc šancí nevšimnúť.

Tých 24 kilogramov, ktoré po sebe kvôli prsiam Chelsea Charms každý deň nosí, sa od matky prírody nedostavilo.

Chelsea dostala svoje poprsie, ktoré stále rastie, používaním zakázanej látky v Amerike. „Podráždilo“ prsné tkanivo, ktoré začalo produkovať tekutiny, ktoré sú absorbované implantátmi. Postup bol vo veľkej miere využívaný Američanmi, no kvôli rizikám bol zakázaný.
Prsia jej neustále rastú. Lekári Charms odhadli, že jej prsia sa zväčšili z pôvodných 2500 cm3, ktoré obsahovali v deň operácie, na dnešných viac ako 7000 cm3.

Sharon Perkins (50) z Coventry vo West Midlands si nechala špeciálne doviezť implantáty z Ameriky na mamutí zákrok.

Svoje peniaze z rozvodu vychrlila na operáciu, aby si zvýšila prsia z 34D na neuveriteľných 32 mm – a teraz tvrdí, že sa cíti viac sexi ako kedykoľvek predtým.

Podľa Express.co.uk, po tom, čo pani Perkinsová dostala 33 000 libier z rozvodového vyrovnania, minula 4 500 libier na svoju prvú operáciu, pri ktorej sa jej 34D hrudník zväčšil na 36 hodín. Do šiestich mesiacov sa pani Perkinsová rozhodla, že by mala ísť ešte viac, a potom, čo vydala ďalších 5 500 libier, zostali pani Perkinsovej obrovské prsia s veľkosťou 32 mm, z ktorých každé obsahuje 1 500 cm3 alebo 2,6 litra silikónu.

Ale to nie je jediné, čo je na nej jedinečné. Perkins tiež hľadá titul „najmenší pás“. Pri svojich súčasných 24 palcov je nešťastná a radšej sa stlačí na 22.

Haruhi MiWaKo, ľudovo známa ako Himiko, je instagramová modelka z holandského Amsterdamu a je známa veľkosťou svojich veľkých pŕs, ktoré neustále rastú.

Rovnako ako Annie Hawkins, jej prsia sú úplne prirodzené.

Genetický stav podobný Hawkinsovej spôsobil jej rozsiahly rast pŕs.
V rozhovore opisuje, ako sa z veľkého hrudníka do troch rokov dostala k super veľkému hrudníku. Hovorí, že rast hrudníka je spôsobený stavom známym ako (Juvenilná) makromastia. Hovorila aj o tom, ako sa pokúsila navštíviť USA, ale víza jej zamietli, pretože počas rozhovoru mala pri sebe svoj mobilný telefón.

Kristy Love z Atlanty, Georgi, je ďalšou kráľovnou prsníkov s „najväčšími prirodzenými prsiami“ na svete. Je masérkou a zarába viac ako 1 000 dolárov denne a dusí klientov svojimi obrovskými majetkami. Klientov vidí so záujmom o masáže či zábavu pre dospelých.

Love, ktorej sa začali rozvíjať prsia vo veku 8 rokov, povedala, že sa za svoj obrovský hrudník hanbila a nosila dve podprsenky, aby vyzerali menšie.
Tvrdí, že jej masáž prsníkov „vám udrží sústredenie na prítomnosť a umožní vám zažiť všetky aspekty vašej povahy, nielen časť vašej osobnosti“.

Sheyla Hershey je bývalá žena v domácnosti a mediálna celebrita narodená v Brazílii, ktorá žije v Houstone v Texase od konca 21. storočia. Je známa svojimi obrovskými prsnými implantátmi. Jej prirodzená veľkosť pŕs bola košíček B. V roku 2008 mala po ôsmich operáciách zaznamenanú veľkosť podprsenky 34FFF.

Lekári v USA jej odporučili, aby si ďalej nezväčšovala prsia. Na poslednú operáciu však išla do rodnej Brazílie. Jej prsia boli zvýšené na 38KKK. Každý prsník obsahoval 3000 cm3 silikónu.

Táto operácia jej však spôsobila stafylokokovú infekciu, ktorá ju prinútila nechať si odstrániť implantáty a väčšinu prsných tkanív.

V apríli 2020 sa Sheyla Hershey raz neskoro v noci vrátila domov na Ford Mustang a nabúrala do stromu. Neuveriteľne sa jej 38KKK falošné prsia rozbehli a tlmili úder tým, že fungovali ako provizórny airbag – niečo, čo si dnes 40-ročná žena pripisuje za záchranu života.

Lacey Wildd je americká osobnosť televíznej reality reality, modelka a filmová herečka B. Narodila sa 23. apríla 1968 v Montgomery, Západná Virgínia, USA. ABC News uviedla, že Wildd sa vydala vo veku 16 rokov a rozviedla sa s dvoma deťmi vo veku 21 rokov. Teraz je matkou šiestich detí.

V polovici roku 2020 sa čistý majetok Lacey Wilddovej podľa Married Biography odhaduje na viac ako 100 000 dolárov, zarobených úspechom v jej rôznych snahách. Jej práca v televízii priniesla niekoľko významných výplat.

Lacey chce mať tie najväčšie prsia na svete. Vo veku 48 rokov podstúpila viac ako 13 operácií na zväčšenie pŕs. Wildd dokonca minula viac ako 250 000 dolárov na prsné implantáty a čoskoro sa nezastaví. Laceyho dlhodobým snom bolo mať prsné implantáty, ktoré by svietili v tme.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *